Odnawialne Źródła Energii 2023


Informujemy Państwa, że projekt złożony przez Miasto Łaziska Górne: Odnawialne Źródła Energii w Mieście Łaziska Górne nie znalazł się na liście projektów przewidzianych do dofinansowania.

Nie oznacza to jednak braku możliwości dofinansowania do OZE.

Miasto Łaziska Górne złożyło wniosek do naboru w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych na dofinansowanie do instalacji OZE dla mieszkańców.

Pod koniec II kwartału 2024 roku planujemy zorganizować spotkanie, na którym przekażemy Państwu informacje dotyczące możliwości dofinansowania w tym projekcie.

Na chwilę obecną wszystkie zasady dotyczące naboru prowadzonego przez Miasto Łaziska Górne w ramach OZE pozostają bez zmian.

 

Deklaracje przyjmowane będą w terminie: 15.06.2023r. - 30.06.2023r.

Informujemy, że Urząd Marszałkowski zakończył weryfikację formalną wniosku miasta Łaziska Górne. Zakończenie procedury oceny wniosków wraz z informacją o dofinansowanych projektach na terenie województwa śląskiego przewidywane jest do końca 1 kwartału 2024 roku.W załączeniu publikujemy dokumenty związane z naborem do projektu grantowego Odnawialne Źródła Energii w Mieście Łaziska Górne.