Koncert zespołu .usmi


Plakat ze szczegółami wydarzenia.

Już 30. września (sobota) o godzinie 18:00 scenę Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych przejmie zespół .usmi.
Wstęp na wydarzenie jest wolny! Wejściówki do odebrania w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych oraz w Muzeum Energetyki. (od 18.09.2023r.)


Zespół.usmi to dwóch_braci.usmi, grających muzykę.usmi, zwaną narcobeatem. Pierwszy koncert.usmi miał miejsce pod koniec 2022 roku.
Zespół praktykuje minimalizm.usmi - gra krótkie_piosenki.usmi, by jak najszybciej przekazać słuchaczom to, co najważniejsze w ich twórczości.usmi, czyli swoje spojrzenie na problemy z którymi borykają się dziś młodzi ludzie, takie jak życie w cieniu wojny, pandemii i katastrofy ekologicznej.
Piosenki.usmi mimo rockowych korzeni, ubierają się jak przystało na dzisiejszych nastolatków - w warstwę elektronicznych_dźwięków.usmi, alternatywnych_melorecytacji.usmi, a nawet rapu.usmi.
Twórczość.usmi nie ma jednego źródła inspiracji - każda piosenka.usmi to inna historia, opakowana w inną warstwę inspiracji z różnych muzycznych podróży bębniarza.usmi i poety.usmi. Debiutancki_album.usmi będzie albumem koncepcyjnym, pt. "generacja_z" i ukaże się w 2024 roku.

Koncert pod patronatem Burmistrza Miasta Łaziska Górne.

youtube.usmi
facebook.usmi
instagram.usmi
tiktok.usmi

Data i godzina
30.09.2023
18:00
Lokalizacja
Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych
Organizator
Muzeum Energetyki