Sprzedaż węgla – ważna informacja dla mieszkańców, których wnioski zostały pozytywnie zweryfikowane

W związku z prowadzoną przez Miasto Łaziska Górne sprzedażą węgla informujemy mieszkańców, których wnioski zostały pozytywnie zweryfikowane i którzy otrzymali informację o tym fakcie od pracownika Urzędu Miejskiego, że mogą oni dokonać płatności za zakup 1,5 tony węgla po cenach preferencyjnych oferowanych przez Miasto, tj. kwoty 2625 złotych (1 tona – 1750 zł).

Płatności można dokonać:

  • przelewem bankowym na rachunek: Mikołowski Bank Spółdzielczy, nr 71 8436 0003 0000 0026 9000 0014, z adnotacją: węgiel + Imię i Nazwisko kupującego
  • gotówką lub kartą w kasie Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych w godzinach otwarcia Urzędu.

Bezpośrednio po dokonaniu płatności prosimy o odebranie faktury potwierdzającej zakup węgla. Fakturę będzie można odebrać na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Punkcie Obsługi Klienta

Informujemy ponadto, że Miasto Łaziska Górne podpisało umowę z firmą BEST TRANS Dariusz Augustyn, która posiada skład opału na terenie Miasta Łaziska Górne przy ulicy Cieszyńskiej 48a. Miasto przekaże dane tj. imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu właścicielowi składu.

Firma, po otrzymaniu informacji o osobach kwalifikujących się do odbioru węgla, skontaktuje się z tymi osobami i ustali sposób oraz termin odbioru węgla.