Akcja bezpłatnych badań dermatoskopowych

Łaziska Górne to miejscowość na trasie dermobusa Fundacji NEUCA dla Zdrowia, w którym będzie można wykonać bezpłatne badania znamion i pieprzyków. Już 17 sierpnia na mieszkańców będzie czekał wykwalifikowany personel, który zadba o wykonanie badań skóry oraz udzieli porad z zakresu profilaktyki.
Fundacja NEUCA we współpracy z aptekami działającymi w ramach programu PARTNER+, organizuje ogólnopolską akcję badań, której celem jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.
W trakcie wizyty dermobusa Fundacji NEUCA dla Zdrowia, wykwalifikowany personel medyczny obecny na miejscu oceni wszystkie znamiona barwinkowe pacjentów, potocznie zwane pieprzykami.
Dermobus przyjedzie do Łazisk Górnych 17 sierpnia i będzie stacjonował przy Osiedlu Centrum 7, w godzinach od 10.00 do 16.00, przy siedzibie partnera akcji.

Badania mogą wykonać wszyscy zainteresowani, a udział w nich jest bezpłatny. Wymagane są jednak wcześniejsze zapisy. Można ich dokonywać w okresie 7 dni przed planowanym badaniem pod tym samym adresem, gdzie odbywać się będą badania.

wielkość czcionki