Zapraszamy do udziału w INDUrajdzie 6 grudnia 2020

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza do udziału w Wirtualnym INDURajdzie samochodowym  po Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego 6 grudnia 2020r. połączonym z atrakcjami dla dzieci w ramach Mikołajek.

Trasa „INDURajdu przez trzy industrialne krainy” będzie prowadzić z Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie przez Szyb Maciej w Zabrzu do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. W trakcie wydarzenia załogi będą miały do wykonania zadania, w których będzie należało się wykazać wiedzą na temat Szlaku Zabytków Techniki oraz  znajomością przepisów ruchu drogowego. Podczas INDURajdu załogi, nie tylko będą miały możliwość zwiedzania obiektów, ale także będą uczestniczyły w pokazie „Postaw na Energię w Muzeum Energetyki”,  w warsztacie drukarskim w Muzeum Prasy Śląskiej oraz w wykładzie naukowym na temat sposobu pozyskania  wody i jej zastosowania  w Szybie Maciej. Dla najmłodszych rajdowców przewiduje się spotkanie ze Św. Mikołajem. Na zakończenie organizator zaprasza na zjawiskowy koncert na cewkach Tesli.

Każdy uczestnik INDURajdu wygrywa !

WSZYSTKIE ATRAKCJE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W WIRTUALNEJ PRZESTRZENI !

Zapraszamy do udziału – zapisy trwają do 5.12.2020r.  Zgłoszenia należy kierować na adres:kontakt@kopalniasztuki.com lub telefonicznie pod numerem: 727 675 787.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach internetowych Szybu Maciej (https://szybmaciej.pl/pl/wydarzenia) , Muzeum Energetyki (http://muzeumenergetyki.pl/)  lub Muzeum Prasy Śląskiej (http://www.muzeumprasy.pl/) .

wielkość czcionki