Biuletyn Informacji Publicznej strona główna Facebook
 

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GMINNYCH

Poniżej przedstawiamy opisy nieruchomości, które gmina Łaziska Górne przeznacza na sprzedaż. W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o kontakt z Wydziałem Mienia Komunalnego - tel. 32 324 80 37 lub 32 324 80 38.

Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2018 poz. 121 z późniejszymi zmianami)

BURMISTRZ MIASTA ŁAZISKA GÓRNE

podaje do publicznej wiadomości

Wykaz nieruchomości - lokal użytkowy (garaż murowany) przeznaczony do oddania w najem na okres lat 3 w trybie przetargu ustnego nieograniczonego

Numer działki, lokalizacja Powierzchnia lokalu Księga wieczysta
Przeznaczenie
Okres najmu
Wysokość rocznej stawki czynszu z tytułu najmu
Garaż nr 9
część działek nr 1223/5 oraz 1212/5 ulica Prusa/Św. Jana Pawła II
13,56 m2 KA1M/00056548/4 Garażowanie samochodu 3 lata
198,00 zł netto

Powyżej opisane części nieruchomości, zabudowane garażem nr 9 przeznaczonym do najmu, znajdują się w Łaziskach Górnych, obręb Łaziska Górne, przy ulicy Prusa/Św. Jana Pawła II, arkusz mapy 3, i stanowią własność Gminy Łaziska Górne. Księga wieczysta dla nieruchomości gruntowych prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Mikołowie. Zarówno przedmiotowy garaż, jaki nieruchomości gruntowe, na których jest on posadowiony nie są obciążone, a także nie są przedmiotem zobowiązań. W planie zagospodarowania przestrzennego przedmiotowe nieruchomości gruntowe objęte zostały strefą urbanistyczną 13MW, co oznacza teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Garaż murowany będący przedmiotem wykazu oznaczony jest numerem 9 i posiada powierzchnię 13,56 m2, dach garażu jest pokryty papą, na posadzce wylewka.

Czynsz za najem za pełny rok kalendarzowy jest płatny do 31 marca danego roku na podstawie faktury VAT wystawionej przez Wynajmującego, w innym przypadku czynsz jest płatny w terminie do 14 dni od daty otrzymania faktury VAT wystawionej przez Wynajmującego.

Aktualizacja stawki czynszu z tytułu najmu może nastąpić na podstawie zarządzenia Burmistrza Miasta.

Forma zbycia: oddanie w najem.

Termin wywieszenia wykazu: od 28 września do 19 października 2018 roku.

 
   
Na tej stronie wykorzystuje się pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację warunków.
 
Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych, regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
e-mail: wog@laziska.um.gov.pl